O mnie

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego zrzeszonego w Międzynarodowym Towarzystwie Psychoanalitycznym (IPA) oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej zrzeszonego w Europejskiej Federacji Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Z młodzieżą i dorosłymi pracuję od 1991 roku. Doświadczenie i wiedzę zdobywałem pracując w Młodzieżowym Ośrodku Psychologicznym, Centrum Pomocy Rodzinie, Laboratorium Psychoedukacji oraz Zespole Pomocy Psychoterapeutycznej w Warszawie. W 1995 roku ukończyłem dwuletnie szkolenie z psychoterapii i treningu grupowego organizowane przez Poradnię Specjalistyczną "Młodzieżowy Ośrodek Psychologiczny" i Centrum Pomocy Rodzinie w Warszawie. Przez sześć lat uczestniczyłem w seminarium superwizyjno-teoretycznym poświęconym pracy psychoanalitycznej z osobami dorosłymi, prowadzonym przez Wojciecha Hańbowskiego, psychoanalityka Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego.

Obecnie kontynuuję specjalizację z psychoanalizy dzieci i młodzieży w Polskim Towarzystwie Psychoanalitycznym

Ukończyłem dwuletnie seminarium z obserwacji niemowląt w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychoanalitycznej prowadzonym przez Orę Dresner - psychoanalityczkę z Brytyjskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego. 

Posiadam certyfikaty psychoanalityka Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego oraz psychoterapeuty psychoanalitycznego, terapeuty szkoleniowego i superwizora Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Prowadzę psychoanalizę i psychoterapię w prywatnym gabinecie oraz superwizje i seminaria dotyczące wybranych zagadnień psychoanalitycznych.