O mnie

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego zrzeszonego w Międzynarodowym Towarzystwie Psychoanalitycznym (IPA) oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej zrzeszonego w Europejskiej Federacji Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Z młodzieżą i dorosłymi pracuję od 1991 roku. Doświadczenie i wiedzę zdobywałem pracując w Młodzieżowym Ośrodku Psychologicznym, Centrum Pomocy Rodzinie, Laboratorium Psychoedukacji oraz Zespole Pomocy Psychoterapeutycznej w Warszawie. W 1995 roku ukończyłem dwuletnie szkolenie z psychoterapii i treningu grupowego organizowane przez Poradnię Specjalistyczną "Młodzieżowy Ośrodek Psychologiczny" i Centrum Pomocy Rodzinie w Warszawie. Przez sześć lat uczestniczyłem w seminarium superwizyjno-teoretycznym poświęconym pracy psychoanalitycznej z osobami dorosłymi, prowadzonym przez Wojciecha Hańbowskiego, psychoanalityka Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego.

Ukończyłem dwuletnie seminarium z obserwacji niemowląt w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychoanalitycznej prowadzonym przez Orę Dresner - psychoanalityczkę z Brytyjskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego. 

Ukończyłem szkolenie psychoanalityczne w Polskim Towarzystwie Psychoanalitycznym.

Posiadam certyfikaty psychoanalityka oraz superwizora Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego, psychoterapeuty psychoanalitycznego dzieci i młodzieży oraz dorosłych Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej, terapeuty szkoleniowego i superwizora Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Prowadzę psychoanalizę i psychoterapię w prywatnym gabinecie oraz superwizje i seminaria dotyczące wybranych zagadnień psychoanalitycznych w całym kraju.