Seminarium teoretyczno-superwizyjne 

  "Teoria psychoanalityczna"

 w Białymstoku

Zapraszam do wzięcia udziału w seminarium teoretyczno - superwizyjnym dotyczącym zastosowania teorii psychoanalitycznej w pracy z pacjentami dorosłymi i młodzieżą. Oferta skierowana jest do doświadczonych psychoterapeutów pracujących klinicznie.  

Celem seminarium jest przybliżenie wybranych zagadnień psychoanalitycznych psychoterapeutom pracującym w różnych koncepcjach teoretycznych zainteresowanych myślą psychoanalityczną i jej zastosowaniem we własnej praktyce.  

Każde spotkanie będzie inspirowane artykułami psychoanalitycznymi i będzie miało charakter dyskusji, podczas której będziemy wspólnie zastanawiać się nad poszczególnymi zagadnieniami, a za punkt wyjścia posłużą nam zaproponowane artykuły.

Czas trwania jednego seminarium wynosi 3,5h i jest podzielony na: część teoretyczną (2h) oraz superwizyjną (1,5h) jednego opisanego procesu terapeutycznego. Opis będzie zawierał: przebieg konsultacji i historię pacjenta oraz spisane dialogowo 2 kolejne sesje z pacjentem. Każdy uczestnik otrzyma taki komplet na zajęciach od osoby superwizującej się i będzie zwrócony na koniec zajęć. Kolejność osób ustali sama grupa.

Lektury będą podane w późniejszym terminie, na miesiąc przed rozpoczęciem seminarium.

Koszt seminarium wynosi 220zł za jedno spotkanie od osoby (wielkość grupy to minimum 6 osób). Deklaracja przystąpienia oznacza płatność za każde spotkanie niezależnie od obecności. Będą wystawiane rachunki za seminarium.  

Seminaria odbywać się będą raz w miesiącu od września 2018 roku, w drugą niedzielę miesiąca rano. 

Osoby zainteresowane dołączeniem do grupy proszę kontakt mailowy:marcwis@poczta.onet.pl lub telefoniczny: 605539430